Dzisiaj jest wtorek, 23 czerwca 2026. Imieniny Albina, Wandy, Zenona
Serwis tworzony przez Ukraińców dla Polaków. Polscy Ukraińcy. Kim są, co robią. O czym marzą. Co chcą powiedzieć Polakom.
Przez dwa sezony PlusLiga będzie liczyć aż 16 drużyn, o mistrzostwie Polski może zadecydować nawet „złoty set”, w 2. kolejce w Uranii zagra... GKS Katowice, a o medale powalczą tylko cztery najlepsze zespoły fazy zasadniczej.
W miniony weekend w Piastowie odbyły się otwarte mistrzostwa Polski w piłce plażowej osób niepełnosprawnych.
E.Leclerc Orzeł Elbląg pozostaje bez porażki. Co więcej, drużyna Andrzeja Jewniewicza w pięciu wygranych meczach nie straciła seta.
Elbląskie II-ligowe siatkarki przyzwyczaiły nas do dobrej gry. Nie inaczej było w sobotę (17 stycznia) w Starogardzie Gdańskim, gdzie pewnie pokonały drużynę Libero 3:0 (19,24,19) i umocniły swoją pozycję w czołowej czwórce ligi.