Dzisiaj jest wtorek, 31 stycznia 2023. Imieniny Joanny, Ksawerego, Luizy

Enej w Szkole Podstawowej w Zagajach

2014-09-27 15:25:58 (ost. akt: 2014-09-28 22:09:15)
Enej w Szkole Podstawowej w Zagajach

Autor zdjęcia: Ewelina Sikorska

Przy okazji dożynek gminnych w Lelkowie, w Szkole Podstawowej w Zagajach gościliśmy przedstawicieli zespołu Enej - gwiazdy tegorocznych obchodów święta plonów.

Na początku spotkania Piotr Sołoducha i Mirosław Ortyński przedstawili historię powstania zespołu. Następnie dzieci wzięły muzyków w krzyżowy ogień pytań i nie dały im ani chwili wytchnienia. Pytali m.in. o to skąd czerpią pomysły na nowe piosenki, a najbardziej ciekawiło je czy artyści mają tremę przed występami.

Po odpowiedzi na wszystkie pytania, goście zaprezentowali dwie piosenki: „Radio Hello”, która była ich pierwszym wielkim przebojem oraz „Symetryczno-Liryczna". Oba wykonania nagrodzone zostały gromkimi brawami wszystkich osób obecnych na spotkaniu.

Pani dyrektor Halina Stechnacz-Buśko w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała gościom za poświęcony czas.

Po spotkaniu artyści rozdali mnóstwo autografów oraz chętnie pozowali do zdjęć z uczniami, rodzicami oraz nauczycielami.

To niezwykłe spotkanie w szkole dostarczyło wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń i na pewno na długo pozostanie w pamięci.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na lelkowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna[/urlTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: EwelinaSikorska

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. plebs #1495087 | 83.21.*.* 28 wrz 2014 09:07

    a rzucili cuś na łodbudowe świontyni ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)