Dzisiaj jest środa, 20 października 2021. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Ukraińska muzyka w olsztyńskim Nowym AnderGrancie

2014-01-18 19:08:31 (ost. akt: 2014-02-14 20:55:43)
Ukraińska muzyka w olsztyńskim Nowym AnderGrancie

Autor zdjęcia: Iwanka Murianka

Kozak System tworzą byli muzycy z zespołu Haydamaky w pełnym składzie, ale z nowym wokalistą i nowymi piosenkami. Kozak System – to potężny muzyczny wulkan zawierający w sobie połączenie ukraińskiej i bałkańskiej muzyki, z wyrazistymi akcentami na rock, punk, ska oraz reggae. Ten mix stylów i gatunków muzycznych w jednoczesnym połączeniu z siłą przekazywanych tekstów i mocą instrumentów tworzą styl „Kozak Rock”.

Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Herson. Grupa powstała w 2001 roku, ale po 4 latach muzycy zawiesili działalność. Wrócili do wspólnego grania w 2013 roku. Teraz występują jako support Eneja. Herson to pop-rockowa dawka pozytywnej energii.

KOZAK SYSTEM – powstał wiosną 2012. Zespół tworzą byli muzycy z zespołu Haydamaky w pełnym składzie, ale z nowym wokalistą i nowymi piosenkami.

W zespole Haydamaky obecni muzycy Kozak System zagrali trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Holandii, Austrii, Rumunii, Szwecji, Włoszech, Kanadzie, USA.

Wokalista Kozak system razem z Enejem:

niedziela, 16 lutego, godz. 20: Nowy AnderGrant (ul.Kołobrzeska 32, 10-432) w Olsztynie.

Cena biletów w przedsprzedaży 20 zł.
Cena biletóww dniu koncertu 30 zł.

Kozak System na Przystanku Woodstock 2013Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: iwanka

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB