Dzisiaj jest poniedziałek, 18 grudnia 2017. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

XVII Przegląd Twórczości Religijnej w Górowie Iławeckim

2016-11-07 14:19:25 (ost. akt: 2016-11-07 14:22:01)
XVII Przegląd Twórczości Religijnej w Górowie Iławeckim

Autor zdjęcia: BT

Ponad 400 młodych (i bardzo młodych) artystów wzięło udział w XVII Archidiecezjalnym Przeglądzie Twórczości Religijnej, zorganizowanym po raz kolejny w Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim.

Otwierając Przegląd ks. dziekan, proboszcz parafii greckokatolickiej w Górowie Iław. Jan Łajkosz z satysfakcją zaznaczył, że należy cieszyć się z faktu, iż z roku w rok ilość uczestników Przeglądu rośnie. Oznacza to, że temat jest ciekawy oraz inspirujący do przekazu, dzięki któremu odbiorca może zostać niejako zmuszony do refleksji.

W Przeglądzie wzięły udział zespoły reprezentujące parafie z Lelkowa, Kętrzyna, Asun, Ornety, Godkowa, Morąga, Wydmin, Bań Mazurskich, Cyganka, Giżycka, Pasłęka, Elbląga, Górowa Iławeckiego, Toprzyn, Warszawy, Kruklanek, Węgorzewa, Bartoszyc, Olsztyna.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Źródło: StronaBohdana

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #2108036 | 7 lis 2016 17:10

    Górowo Iławeckie to nie tylko Ukraińcy. To jest greckokatolicki (grekokatolicki - ukraiński) Przegląd Twórczości Religijnej w Górowie Iławeckim I taki powinien być tytuł artykułu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (36) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)