Dzisiaj jest piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Rosyjskie krematoria wjechały na Ukrainę

2015-01-29 14:45:16 (ost. akt: 2015-01-29 14:44:55)
Rosyjskie krematoria  wjechały na Ukrainę

Autor zdjęcia: Marek Kwilczyński

Kreml znalazł w końcu sposób, na to jak bez zbędnego rozgłosu pozbywać się po cichu ciał swoich obywateli. Problem był zdaje się nierozwiązywalny, bo obywatele Federacji Rosyjskiej choć giną na Ukrainie, to przecież tam według Kremla nie walczą. Teraz problem z ich ciałami rozwiążą rosyjskie krematoria na kołach.

Decyzję o spalaniu w takich krematoriach ciał rosyjskich terrorystów podjęli rosyjscy wojskowi. Na razie na okupowane przez Rosję terytoria Ukrainy przyjechało 7 takich zamontowanych na Kamazach krematoriów. Każde z nich może spalić dziennie do 10 ciał.

W starciach z zołnierzami ukraińskimi ginie codziennie kilkunastu-kilkudziesięciu rosyjskich terrorystów. Ich pogrzeby w Rosji zadawały kłam oficjalnej linii Kremla, że w Ukrainie nie walczą obywatele Rosji. Stąd takie krematoria to idealne rozwiązanie dla Kremla.

fot: youtube

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mojra

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Turysta #1652852 | 83.24.*.* 1 lut 2015 22:41

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Greco to nie wszyscy Polacy. Ukraina ma prawo bronić swoją integralność bez względu na to czy tam mieszkają z pochodzenia Rosjanie czy ktokolwiek inny. Nadzieja jest taka, że Rosja sama doprowadzi się do chaosu i wtedy karta Ukrainy się odwróci. Nie patrzmy teraz na naszą bolesną historię bo możliwe że ta sytuacja pomoże nam się wreszcie zrozumieć.

  2. greco #1650908 | 31.61.*.* 30 sty 2015 14:51

    autor pisze jak propagandzista za komuny,dla mnie jak dla typowego POLAKA ukraińcy to tacy sami teroryści jak rosjanie,chcecie walczyć to walczcie,ale nas POLAKÓW nie mieszajcie w wasze gówno

    Ocena komentarza: warty uwagi (22) ! - + odpowiedz na ten komentarz